WAKACJE W LETNIEJ AKADEMII KARATE

Trening na świeżym powietrzu najmłodszych karateków, rozpoczął cykl bezpłatnych treningów w Letniej Akademii Karate. Już od wtorku Dąbrowski Klub Karate zaprasza wszystkich chętnych w każdym wieku do udziału w otwartych zajęciach karate i samoobrony. Udział w Letniej Akademii Karate to sprawdzony pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu a także skuteczny sposób na zadbanie o swoją kondycję.

Również w tym roku można będzie poznać techniki karate, elementy samoobrony a przede wszystkim poczuć niesamowity przypływ energii jaki daje trening kyokushin pod okiem doświadczonych instruktorów.
Zajęcia Letniej Akademii Karate odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek w ZSZ „Sztygarka”, z podziałem na grupy wiekowe. Jak zapewniają instruktorzy, intensywność zajęć dopasowana będzie do możliwości każdego z ćwiczących.

Godziny zajęć Letniej Akademii Karate;
17:00 – 18:00     - dzieci 4-6 lat,
18.00 – 19.00    - dzieci 7-12 lat,
19.00 – 20.00    - młodzież i dorośli.

Program treningów będzie ukierunkowany szczególnie na poznanie podstaw karate kyokushin z elementami samoobrony, bardzo korzystny dla osób, które chcą poprawić kondycję a także uelastycznić i wzmocnić swoje ciało w oparciu o sprawdzone metody treningowe.


Zapraszamy na zajęcia a także do obejrzenia zdjęć z poprzednich wakacji w galerii.

Więcej informacji w sprawie zajęć;
Tel; 504 296 603

 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..