ROŚNIE POZIOM WYSZKOLENIA DĄBROWSKICH KARATEKÓW

 Ośmioosobowa reprezentacja Dąbrowskiego Klubu Karate wzięła udział w organizowanym na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie 40 -tym Wschodnioeuropejskim Letnim Obozie Kyokushin z udziałem 220 uczestników z Czech, Hiszpanii, Kazakhstanu, Niemiec, Polski, Rosji i Ukrainy.

Głównymi trenerami byli: Prezydent EKF shihan Antonio Pinero 8 dan oraz mistrz Świata w kata i jednocześnie mistrz Europy w kumite shihan Jose Lezcano 5 dan.

Obóz ukierunkowany był na doszkalanie kierowników ośrodków i instruktorów. Treningi odbywały się 4 razy dziennie zgodnie z programem przygotowanym przez shihan Andrzeja Drewniaka, któremu towarzyszył shihan Andrzej Krawontka.

Dąbrowę Górniczą reprezentowali; sensei Artur Sroka 4dan oraz senpai Krzysztof Słaboń 2kyu, Grzegorz Klejnot 2kyu, Michał Nowacki 4kyu, Norbert Sroka 5kyu, Michał Szyda 6kyu, Patryk Sroka 6kyu, Łukasz Piekarz 7kyu, , Oliwia Sroka 7kyu. Podczas obozu odbył się również egzamin na stopnie kyu i dan do którego przystąpił senpai Michał Nowacki, zaliczając go z wynikiem pozytywnym na stopień 3kyu.

40 -ty Wschodnioeuropejski Letni Obóz Kyokushin obfitował również w dodatkowe wydarzenia związane z jego jubileuszową edycją. W ramach demokratycznych struktur Kyokushin w Polsce, Europie i na Świecie nakreślone zostały działania oraz perspektywy rozwoju i współpracy w ramach obecnej Europejskiej Federacji Kyokushin, Światowej Federacji Kyokushin oraz we współpracy ze Światową Unią Kyokushin z siedzibą w Moskwie.

Więcej informacji oraz zdjęcia www.karate.org.pl/kyokushin  .

 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..