4 MEDALE DLA DĄBROWSKICH KARATEKÓW

http://www.terminatus.pl/galeria/d/30759-2/Zzbiorcze+druzyny+_2_.jpgWśród blisko 340 zawodników startujących w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” dla dzieci i młodzieży w Limanowej, nie zabrakło również dąbrowskich karateków.

Świetne występy zawodników znalazły swe potwierdzenie w zdobytych trzech złotych medalach oraz jednym brązowym. Reprezentacja Dąbrowskiego Klubu Karate licząca tym razem 18 zawodników wystąpiła w kategorii kata oraz kumite semi kontakt, wprowadzając  większość spośród zawodników do ćwierć finałów turnieju.

- Specjalnie prowadzone przygotowania dały konkretne rezultaty dla uczestniczących w nich zawodników. To bardzo budujące, że tak duża ilość startujących od nas zawodników zaprezentowała tak dobry poziom przygotowania, tocząc po kilka zwycięskich walk w kumite oraz kwalifikując się do tury finałowej zawodów w kata. Możemy być bardzo dumni z występu naszych najmłodszych w tak dużym turnieju. Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie w przygotowania i współpracę podczas imprezy – mówi sensei Artur Sroka 4dan, trener DKK.

Wystąpili;
Heliak Konrad – I miejsce, kat. kata dzieci 2003r,
Mateusz Jaciubek – I miejsce, kat. kata dzieci 2001r,
Karol Pałęza – I miejsce, kat. kumite semi kontakt, kat. dzieci 2000r,
Bartosz Samek –  III miejsce, kat. kumite semi kontakt dzieci 2002r,
Zuzanna Rotarska – udział, kat. kata dzieci 2003r,
Gajowiec Mateusz – udział, kat. kata dzieci 2005r,
Zuzanna Wróbel  -  udział, kat. kata dzieci 2002
Andrzejak Adrian -  udział, kat. kata dzieci 1999r
Weronika Kozłowska – udział, kat. kata 2001r,
Michał Szyda – udział, kat. kata juniorów 1996r,
Mateusz Raczyński – udział, kat. kata dzieci 2002r,
Kacper Żak– udział, kat.  kumite semi kontakt dzieci 2002r,
Marcel Chałupka– udział, kat.  kumite semi kontakt dzieci 2002r,
Wiktoria Sroka– udział, kat. kumite semi kontakt dzieci 2003r
Wiktor Sroka– udział, kat. kumite semi kontakt dzieci 2003
Oliwia Sroka- udział, kat. kumite semi kontakt kadetów 1999r,
Patryk Sroka – udział, kat. kumite semi kontakt kadetów 1998r,
Oskar Drzewiecki – udział, kat. kumite semi kontakt juniorów 1996r
Rolę trenerów podczas zawodów pełnili sensei Radosław Ściślicki oraz senpai Krzysztof Słaboń i Michał Nowacki. Pośród oceniających starty sędziów zawodów był sensei Artur Sroka.

Podczas imprezy wszyscy startujący mieli okazję podziwiać doskonałą organizację i oprawę turnieju, który przy udziale wielu sponsorów oraz osób zaangażowanych z  ARS Klubu Karate Kyokushin z Limanowej,  mimo tak dużej ilości startujących, może być wzorem dla innych organizatorów.

Dabrowski Klub Karate już dziś zaprasza wszystkich chcących bliżej poznać czym jest Karate Kyokushin na cykl wakacyjnych zajęć Letniej Akademii Karate, które odbywać się będą z podziałem na grupy wiekowe i będą miały charakter otwarty.

Zobacz zdjęcia w galerii!

 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..