Szukasz wyciszenia i  relaksu? Chcesz skompensować codzienny stres, ból i negatywne emocje? Chcesz się wzmocnić, zyskać większą sprawność, nowe siły, radość i energię życia?Trening jogi jest właśnie dla Ciebie!


Joga – medytacja w ruchu, jest metodą pracy z ciałem, która kształtuje sylwetkę oraz daje poczucie jedności duszy, ciała i umysłu. Uczy zaufania do siebie, swoich możliwości a także sił organizmu.


Wykonując kolejne pozycje (asany) wzmacniasz siłę mięśni, elastyczność stawów, zyskujesz spokój, harmonię oraz wyciszenie. Joga usuwa bóle głowy, napięcia oraz korzystnie wpływa na umysł i psychikę, to idealna technika, która wspomaga procesy metaboliczne oraz zapobiega fizycznym i psychicznym chorobom.

Precyzyjnie wykonywane pozycje energetyzują całe ciało, wzmacniają i rozluźniają mięśnie, uruchamiają stawy, utrzymują w zdrowiu narządy wewnętrzne, a także rozwijają cierpliwość i uczą wytrwałości. Jest to forma zajęć odpowiednia dla osób w każdym wieku, niezależnie od kondycji fizycznej, psychicznej, światopoglądu i stopnia zaawansowania.

Wytrwale ćwicząc  nauczysz się panowania nad własnym oddechem, emocjami oraz umysłem co właśnie stanowi istotę jogi.Jeśli interesuje cię ta forma zajęć, lub inne formy aktywności,

skontaktuj się z nami; tel. 504 296 603 lub odwiedź nas, weż udział w próbnych zajęciach i dopytaj o szczegóły. 

Studio Jogi ul.Koszelew 7, Będzin.

Dni i godziny Wtorek 16.30-18.00.