NASTĘPNE DWA MEDALE W AKADEMII KARATE KYOKUSHIN

Dwa medale wywalczyli reprezentanci Dąbrowski Klubu Karate podczas Turnieju Karate Kyokushin w Wodzisławiu Śląskim. Na podium stanęła Natasza Bryksy zajmując 2 miejsce w konkurencji kumite semi kontakt dziewcząt oraz Mikołaj Michalik zdobywając 3 miejsce w kata kadetów.

Tuż za podium w kata uplasowali się na czwartym miejscu Kacper Głowacki a na piątym Natasza Bryksy. W wyrównanych walkach odpadli w eliminacjach startujące po raz pierwszy w konkurencji kumite Magdalena Bensel i Zuzanna Kurkowska, po zaciętej walce odpadł także Jakub Niepsuj.  O swoistym pechu mogą powiedzieć Maksymilian Olczyk, Kacper Głowacki i Jakub Wiślak, którzy po połączeniu kategorii wagowych i zwycięskich walkach w eliminacjach kolejno póżniej w zaciętych pojedynkach przegrali z tym samym zawodnikiem notabene zwycięzcą w kategorii, który dwukrotnie przewyższał wagą naszych zawodników.

Łącznie w zawodach udział wzięło 170 zawodników z 14 ośrodków karate z Polski i Czech. Organizatorem turnieju był Wodzisławski Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Arkadiusza Mikułkę.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 
karate
joga
nordic
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..