FINAŁ LETNIEJ AKADEMII KARATE 2017

Dużym zainteresowaniem cieszyły się tegoroczne wakacyjne zajęcia Letniej Akademii Karate. Ponad 100 osób łącznie uczestniczyło w bezpłatnych zajęciach karate kyokushin, ćwicząc, ucząc się i świetnie bawiąc. Wspólny trening z pokazami oraz pamiątkowe certyfikaty z rąk mistrzów karate, otrzymali na zakończenie uczestnicy wakacyjnych zajęć.

Tego rodzaju formuła zajęć karate od lat cieszy się zainteresowaniem, było podobnie również w minione wakacje. Osoby, które nie miały wcześniej styczności z karate kyokushin, mogły postawić swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie i przeżyć ciekawą przygodę. Karatecy, którzy na co dzień trenują w sekcjach, dzięki zajęciom mogli kontynuować również treningi w wakacje. Ich umiejętności, wszechstronna sprawność i zaangażowanie w trening, były jednocześnie doskonałą inspiracją i przykładem dla innych.

Większość treningów Letniej Akademii Karate 2017 odbywała się w DOJO KOSZELEW , część treningów przeprowadzona była na świeżym powietrzu.  Pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów uczestnicy uczyli się podstaw karate, elementów samoobrony, akrobatyki. Najmłodsi bawili się w grach i zabawach ruchowych.

Podczas uroczystości oficjalnego zakończenia Letniej Akademii Karate obył się wspólny trening zakończony pokazem, pamiątkowym zdjęciem oraz rozdaniem certyfikatów dla uczestników i losowaniem nagród.

Organizatorami Letniej Akademii Karate 2017 był Dąbrowski Klub Karate oraz Zagłębiowski Klub Karate Kyokushin przy współpracy ze Śląskim Związkiem Karate. Organizatorzy dziękują za pomoc i wsparcie wszystkim osobom i firmom, które wniosły swój wkład i przyczyniły się do organizacji zajęć.

Od września rozpoczynają się zapisy do sekcji. Dla najmłodszych dzieci rusza również nabór na bezpłatne treningi w Przedszkolu Karate.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!
 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..