SEMINARIUM KARATE ŚLADAMI OYAMY

Dąbrowscy karatecy wzięli udział w Seminarium Karate z udziałem sensei Michała Wernera brązowego medalisty Mistrzostw Świata w Tokyo, pierwszego w historii dwukrotnego zwycięzcy Międzynarodowego Memoriału Mas Oyamy w Tokyo. W spotkaniu i treningu uczestniczyło ponad 100 karateków, którzy przyjechali do  słonecznego Ustronia Morskiego .

W seminarium udział wzięli wybitni karatecy trenujący w klubach Zachodniopomorskiego Okręgu Karate: Koszalina, Drawska Pomorskiego, Złocieńca, Białogardu, Szczecinka, Tymienia, Kołobrzegu, Miastka, Postomina, Nowogardu, Tychowa a także karatecy  z klubów śląska i zagłębia: Dąbrowy Górniczej, Częstochowy, Jaworzna, Żywca, Będzina i Chorzowa, którzy przebywali na obozie w Sianożętach.

Program seminarium obejmował technikę i taktykę walki a także doskonalenie form kata oraz bunkai. Zajęcia prowadzone były z podziałem na grupy wiekowe. Na zakończenie odbyły się walki z udziałem wszystkich sensei i senpai.

Bezpośrednim organizatorem Seminarium „Śladami Sosai Masutatsu Oyamy” był Dąbrowski Klub Karate przy współpracy z klubami zrzeszonymi w Zachodniopomorskim Okręgu Karate oraz Śląskim Związku Karate.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..