MEDALE DLA DĄBROWSKICH KARATEKÓW

Dobry występ odnotowała 29 kwietnia reprezentacja Dąbrowskiego Klubu Karate startując w Sari Cup w Żorach. Wśród 315 uczestników turnieju dąbrowscy zawodnicy zdobyli tym razem cztery medale.

Medale srebrne; Ochenduszko Grzegorz – kumite master open, Stefaniak Maciej – kumite semi kontakt juniorow – 75kg, Samek Bartosz – kumite semi kontakt juniorów młodszych +60kg. Medal brązowy wywalczyła Wróbel Zuzanna w konkurencji kumite semi kontakt juniorek młodszych +55kg a Chierek Piotr zajął czwarte miejsce w konkurencji kata seniorów.

Udział wzięli również: Bąchór Artur, Wróbel Piotr, Szabrański Mateusz, Kubica Jakub, Olczyk Maksymilian, Wiślak Jakub Głowacki Kacper, Czyż Olaf, Michalik Mikołaj, Łabuś Paweł, Brzozowy Mikołaj, Sroka Victoria, Ragan Adam.

Organizatorem turnieju był Klub Walki Shogun przy wsparciu Urzędu Miasta Żory oraz licznych sponsorów.