FINAŁ LETNIEJ AKADEMII KARATE 2016

W wakacje ponad  150 osób łącznie uczestniczyło w bezpłatnych zajęciach karate kyokushin, ćwicząc, ucząc się i świetnie bawiąc w Letniej Akademii Karate. Wspólny trening z pokazami oraz pamiątkowe certyfikaty z rąk mistrzów karate, otrzymali na zakończenie uczestnicy wakacyjnych zajęć.

Już od lat tego rodzaju formuła zajęć karate podczas wakacji cieszy się zainteresowaniem, podobnie było również w minione wakacje. Osoby, które nie miały wcześniej styczności z karate kyokushin, mogły postawić swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie i przeżyć ciekawą przygodę. Karatecy, którzy na co dzień trenują w sekcjach, dzięki zajęciom Akademii  mogli również kontynuować treningi w wakacje. Ich umiejętności, wszechstronna sprawność i zaangażowanie w trening, były jednocześnie doskonałą inspiracją i przykładem dla innych.

Treningi Letniej Akademii Karate 2016 odbywały się w DOJO MYDLICE zorganizowanym  w Zespole Szkół Zawodowych Sztygarka w Dąbrowie Górniczej. Część treningów odbywała się na świeżym powietrzu i w DOJO KOSZELEW.  Pod okiem doświadczonych trenerów i zawodników uczestnicy uczyli się podstaw karate, elementów samoobrony, akrobatyki. Najmłodsi bawili się w grach i zabawach ruchowych.

Uroczystość oficjalnego zakończenia Letniej Akademii Karate objęła wspólny trening zakończony pokazem, pamiątkowym zdjęciem oraz rozdaniem certyfikatów dla uczestników.

Organizatorami Letniej Akademii Karate 2016 był Dąbrowski Klub Karate oraz Zagłębiowski Klub Karate Kyokushin przy współpracy ze Śląskim Związkiem Karate. Organizatorzy dziękują za pomoc i wsparcie wszystkim osobom i firmom, które wniosły swój wkład i przyczyniły się do organizacji zajęć.

Od września rozpoczynają się zapisy do sekcji. Dla najmłodszych dzieci rusza również nabór na bezpłatne treningi w Przedszkolu Karate.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!
 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..