SEMINARIUM Z SHIHAN KENJI YAMAKI

23-24 stycznia 2016 odbyło się w Sali Sportów Walki YMCA w Krakowie Seminarium z mistrzem Świata Kenji Yamaki z udziałem 120 kierowników ośrodków, instruktorów i utytułowanych zawodników posiadających minimum brązowy pas. Uczestniczyli w nim także instruktorzy z Anglii, Czech, Irlandii i Niemiec.

23 Stycznia o godz. 9.00 shihan Yamaki został przyjęty przez Marszałka Małopolski Wojciecha Kozaka oraz Przewodniczącą Sejmiku Małopolskiego Urszulę Nowogórska. Spotkanie trwało 45 minut.  

Pierwszy poranny trening poświęcony był wprowadzeniu oraz analizie pracy ciała przy wykonywaniu technik ręcznych i nożnych. Drugi trening ukierunkowany był na pracę na tarczy i worku także w parach. Trzeci trening dotyczył kombinacji do walki oraz wariantów kumite. Po nim odbyło się 60 minutowe Interwiu z shihan Yamaki dla uczestników oraz TV, które zakończyła Sayonara. W drugim dniu rano shihan Yamaki poprowadził autorski trening technik ręcznych na strefę jodan oraz kombinacje do walki w parterze. Drugi trening był dynamicznym rozwinięciem treningu na przyborach a także w parach. Tematem trzeciego treningu były kombinacje do walki oraz kumite a po nich odbyła jest sesja fotograficzna.

Na zakończenie shihan Andrzej Drewniak wręczył mistrzowi pamiątkowe upominki a całość seminarium tłumaczył sensei Andrzej Zacharski, który przyjechał specjalnie z Japonii.

Organizatorem seminarium była Polska Organizacja Kyokushinkai.
 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..