WEEKEND W GÓRACH

Doskonałe warunki pogodowe sprzyjały wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić część ferii w Zakopanem jadąc w góry z karatekami. Blisko pięćdziesięcioosobowa grupa sympatyków zimowego szaleństwa spędziła słoneczny i śnieżny weekend, jeżdżąc na nartach, snowboardzie i dobrze się bawiąc na stokach Zakopanego.

Świetna zabawa i sport tak w skrócie można określić to co działo się na wyjeżdzie. Doskonale przygotowane trasy narciarskie na stokach oraz niepowtarzalna atmosfera sprzyjała wielogodzinnym zjazdom ze stoków Harendy.  Humory dopisywały zarówno wytrawnym narciarzom i snowboardzistom jak i osobom, które samodzielnie czy pod okiem instruktorów stawiały pierwsze kroki. Dobra kuchnia i niepowtarzalny klimat Willi Gronik sprzyjał szybkiej regeneracji i dobrej zabawie. Był czas na spacery po Krupówkach, kosztowanie góralskich przysmaków oraz inne miejscowe atrakcje.

Inicjatorem weekendowego wyjazdu był Dąbrowski Klub Karate Kyokushin, który zachęca do wszechstronnej aktywności oraz uprawiania karate. Zaprasza również już dziś do wakacyjnego wyjazdu nad morze i udziału w corocznej Letniej Szkole Karate Kyokushin.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!
 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..