KARATECY AKTYWNI W FERIE

Sukcesem zakończyła się  Zimowa Akademia Karate 2015. Akcja bezpłatnych zajęć w ferie organizowana pod patronatem Dąbrowskiego Klubu Karate, po raz kolejny zgromadziła wielu zainteresowanych.

Formuła organizacji zajęć karate podczas ferii zimowych już od wielu lat cieszy się zainteresowaniem. Tym razem ponad 100 osób regularnie uczestniczyło w bezpłatnych zajęciach, ćwicząc i świetnie się bawiąc. W zajęciach udział jak co roku udział wzięły z jednej strony osoby, które nie miały dotychczas styczności z karate kyokushin, by mogły postawić swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie, z drugiej strony, karatecy, którzy na co dzień trenują w sekcjach mogli kontynuować treningi w ferie, pracując nad swoimi umiejętnościami i wszechstronną sprawnością, jednocześnie będąc inspiracją dla początkujących.

Zimowa Akademia Karate odbywała się w Dojo Gołonóg oraz Dojo Koszelew. W trzech grupach wiekowych chętni ćwiczyli, w każdy poniedziałek i środę ferii zimowych. Pod okiem doświadczonych trenerów i zawodników,  uczyli się podstaw karate oraz elementów samoobrony. Najmłodsi bawili się w grach i zabawach ruchowych a zainteresowani mogli również doświadczyć pod okiem doświadczonego instruktora, czym jest joga.  Najtwardsi, lubiący dodatkowe wyzwania, kąpali się w lodowatej wodzie Pogorii, testując swojego ducha.

Uroczystość oficjalnego zakończenia Zimowej Akademii Karate objęła wspólny trening zakończony pamiątkowym pokazami i rozdaniem certyfikatów dla uczestników. Wyróżnieni otrzymali bilety na seans filmowy w kinie Helios.

Organizatorzy Dąbrowski Klub Karate oraz Zagłębiowski Klub Karate Kyokushin dziękują za pomoc i wsparcie wszystkim osobom i firmom, które wniosły swój wkład i przyczyniły się do organizacji imprezy.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..