ZIMOWA AKADEMIA KARATE 2015

Po raz kolejny ferie zimowe stają się okazją do zaprezentowania czym jest karate Kyokushin. Zimowa Akademia Karate, to cykl bezpłatnych zajęć karate dla wszystkich mieszkańców Dąbrowy Górniczej i sąsiednich miast. W programie zajęć znajdują się treningi karate z elementami samoobrony, zajęcia sprawnościowe, podstawy akrobatyki, joga a także seanse filmowe.

Zajęcia karate w Zimowej Akademii Karate będą się odbywały dwa dni w tygodniu. W poniedziałki uczestnicy będą ćwiczyć w Dojo Gołonóg - III LO im. L. Szenwalda w Dąbrowie Górniczej.  W środy miejscem ćwiczeń będzie Dojo Koszelew – Będzin, ul. Koszelew 7 .

W każdy z dni od godziny 17:00 rozpocznie się trening dla najmłodszych w wieku 4-6 lat, od godziny 18:00 dla dzieci w wieku 7-12 lat, a od 19:00 dla młodzieży i dorosłych.  Treningi jogi odbywać się będą w piątki, w Zespole Szkół Ekonomicznych, od godziny 18.00. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów karate Kyokushin oraz Jogi.

W zajęciach Akademii Karate każdego roku uczestniczy kilkadziesiąt osób. Tradycją jest, że na zakończenie cyklu zajęć rozdawane są pamiątkowe certyfikaty. Najwytrwalsi uczestnicy akademii kontynuują swoją przygodę w sekcjach klubu karate, biorąc między innymi udział w zawodach. Poziom sportowy i przyjazna atmosfera treningów, przekładają się na medale, które każdego roku zdobywają podopieczni klubu na zawodach rangi lokalnej, krajowej i międzynarodowej.

Zimowa Akademia Karate to doskonała okazja na wartościowe spędzanie wolnego czasu, poznanie środowiska dąbrowskiego Kyokushin a także spotkania z utytułowanymi mistrzami.

###

Organizator: Zagłębiowski Klub Karate Kyokushin

Szczegółowych informacji udzielają:
Sekretariat – 504 296 603

Zobacz zdjęcia z poprzednich edycji w galerii!
 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..