DĄBROWSKI KARATEKA W WALCE O PUCHAR POLSKI

Z udziałem rekordowej liczby około 400 zawodników z 87 ośrodków odbył się w Białej Podlaskiej XXXI Puchar Polski seniorów i XI Puchar Polski juniorów i młodzików w karate kyokushin. Dąbrowę Górniczą reprezentował wychowanek Dąbrowskiego Klubu Karate Michał Nowacki.

To kolejny dobry występ dąbrowskiego zawodnika, który po zdobyciu brązowego medalu w Akademickich Mistrzostwach Polski i srebra w Turnieju Międzynarodowym w Sieradzu walczy dalej o najwyższe nagrody. Tym razem nie dopisało jednak szczęście. Po bardzo wyrównanej widowiskowej walce bez widocznej wyrażnej przewagi przeciwnika, decyzją sędziów, na punkty Michał Nowacki uległ silnemu zawodnikowi z Wrocławia.
 
Ze względu na tak dużą liczbę uczestników i wielkość hali konkurencje były rozgrywane na 4 matach. Bardzo sprawna organizacja imprezy pozwoliła na to, aby  PP zakończył się zgodnie z planem uroczystą Sayonarą z udziałem około 120 kier.ośr. VIP, sponsorów i organizatorów.

Sędzią głównym turnieju był shihan Andrzej Drewniak a sędzią technicznym shihan Jacek Czerniec. Organizatorem tego rekordowego PP był Bialski Klub Karate Kyokushin prowadzony przez sensei Ariela Miszczyniuka.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..