DĄBROWSCY KARATECY POWRÓCILI Z MEDALAMI

Cztery medale zdobyła reprezentacja Dąbrowskiego Klubu Karate, która wystąpiła w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Lubinie. To kolejny bardzo dobry start dąbrowskich karateków.

Wśród dzieci startujących w konkurencji kata brązowe medale i miejsca na podium w swoich kategoriach zajęli; Michał De Lorm i  Mateusz Gajowiec.

W konkurencji kumite semi kontakt kadetów niespodziewanie dobry start oraz srebrny medal i miejsce na podium wywalczył Aleksander Domagała, dla którego był to pierwszy start w ogólnopolskich zawodach. Wygrywając jednogłośnie przez wskazania sędziów dopiero w finale uległ bardziej doświadczonemu i utytułowanemu zawodnikowi.

W kategorii młodzików brązowy medal w walkach zdobył również Adrian Andrzejak, który przechodząc zwycięsko przez eliminacje wszedł do ścisłego grona medalistów.

W konkurencjach kata i kumite wystąpili również; Bartosz Samek, Jakub Kuszper, Karol Pałęza i Maciej Stefaniak. Był to dobry start dla tych zawodników, tym razem jednak szczęście sprzyjało przeciwnikom, choć po zaciętych walkach do zdobycia medali nie wiele zabrakło.

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Lubinie został rozegrany w nowoczesnej, nowo wybudowanej hali sportowej a jego organizatorem był Klub Karate Kyokushin w Lubinie wspierany przez władze miasta i licznych sponsorów.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..