JOGA DLA PRZEDSIEBIORCZYCH PAŃ 

Z dużym zainteresowaniem spotkały się zajęcia jogi przeprowadzone podczas Podwieczorku Przedsiębiorczych Pań, który odbył się w dąbrowskim klubie Villa Moda.

Anna Kozieł instruktor jogi w Studio Terminatus podczas krótkiej lekcji zwróciła uczestniczkom uwagę na korzyści jakie może dać ta forma aktywności a szczególnie jej wpływ na organizm bardzo aktywnych kobiet. Zademonstrowała w praktyce kilka technik jogi, które stosowane regularnie mogą bardzo korzystnie oddziaływać na utrzymanie bądź odzyskanie codziennej równowagi psychofizycznej.

Taka forma ćwiczeń bardzo wszechstronnie kształtuje sylwetę a także skutecznie obniża poziom stresu podczas dnia pełnego wyzwań, których doświadczają na co dzień panie działające w sferze biznesu. Zachęcała panie do codziennych ćwiczeń oraz skorzystania z regularnych lekcji jogi w klubie.

Spotkanie, zgromadziło ponad 40 przedsiębiorczych kobiet, szukających własnej drogi rozwoju zawodowego i osobistego. Występujące prelegentki, specjalistki z instytucji otoczenia biznesu, przedstawiły informacje na temat zakładania własnej firmy, pozyskiwania dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy, a także zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym a zdrowiem.

Sesję informacyjną zamykała debata o zmianach jakie zaszły w sytuacji ekonomicznej polek na przestrzeni ostatnich lat. Było to jednocześnie ostatnie z wydarzeń organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia MŚP w Dąbrowie Górniczej. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej wspólnie ze Stowarzyszeniem Kobieta Liderem Świata.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

Zapraszamy na zajęcia jogi!

 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..