41 Europejski Letni Obóz Kyokushin

17-20 lipca 2014 na obiektach AWF w Krakowie odbył się 41 Europejski Letni Obóz Kyokushin z udziałem około 240 uczestników z Czech, Hiszpanii, Japonii, Niemiec, Mołdawi, Polski, Rosji, Ukrainy i Węgier.

Prowadzącymi treningi byli Prezydent EKF shihan Antonio Pinero 8 dan oraz Reprezentant Japonii shihan Noriyuki Tanaka 6 dan. Treningi odbywały się 4 razy dziennie zgodnie z programem shihan Andrzeja Drewniaka ukierunkowanym na doszkalanie kierowników ośrodków i instruktorów. W prowadzeniu treningów pomagali shihan Andrzej Krawontka i shihan Zdzisław Niedźwiedź.

W obozie brali udział również karatecy z Dąbrowy Górniczej. Przedstawiciele Dąbrowskiego Klubu Karate sensei Artur Sroka, Marek Wywiał oraz senpai Grzegorz Klejnot i Wiesław Rynk uczestniczyli jako Reprezentanci Polskich klubów. Na zakończenie obozu po wyczerpującym 90 minutowym kumite senpai G. Klejnot zaliczył egzamin na stopień 1Kyu a senpai W. Rynk na stopień 3Kyu.

W trakcie obozu z udziałem 45 obecnych na obozie kierowników ośrodków odbyło się zebranie z Prezydentem A.Pinero na którym omówiono aktualną sytuację w KWF w aspekcie dalszego dynamicznego rozwoju w Europie i na Świecie oraz poszerzania współpracy z innymi organizacjami.

Podczas obozu miało miejsce również Spotkanie Prezydenta A.Pinero z reprezentantami krajów uczestniczącymi w obozie. Omówiono perspektywy rozwoju i współpracy z Japonią ze szczególnym uwzględnieniem uczestnictwa w pierwszych Mistrzostwach Świata KWF w Tokio 3 listopada 2014

Organizatorem obozu była Polska Organizacja Kyokushinkai,  która już dziś zaprasza na kolejny obóz za rok w terminie 16-19 lipca 2015.

 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..