ZŁOTY MEDAL OSKARA DRZEWIECKIEGO DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

Udany występ zaliczyli zawodnicy Dąbrowskiego Klubu Karate startując w Mistrzostwach Makroregionu Śląskiego. Wśród trójki reprezentantów Oskar Drzewiecki zwyciężył w kategorii kumite +75kg.

To pierwszy złoty medal dla tego zawodnika, który z każdym rokiem startując w różnego rodzaju zawodach osiąga coraz wyższe wyniki. Mając pierwszy wolny los zawodnik z Dąbrowy Górniczej wszystkie pozostale walki zwyciężył z wyrażną przewagą, nie dając przeciwnikom nawet cienia szansy na zwycięstwo.

Oskar Drzewiecki to uczestnik wielu obozów i seminariów, członek kadry śląska juniorów a także uczestnik wielu turniei, w tym brązowy medalista Makroregionu Śląskiego z 2013r. Zdobyte doświadczenie poparte systematyczną pracą, to najpewniejsza droga do sukcesu. To zawsze działa – mówi sensei Artur Sroka - 4dan, trener w Dąbrowskim Klubie Karate.

Bardzo ładny występ zaliczył również w kategorii juniorów Patryk Sroka, staczając bardzo widowiskową walkę z zawodnikiem z Rudy Śląskiej. Jednak w drugiej połowie walki przeciwnik, wykonując nieustanne ataki technikami ręcznymi zaznaczył lekką przewagę i ostatecznie przez wskazanie sędziów zwyciężył.

W kategorii kata seniorów dobry występ zaliczył również Michał Nowacki, który wszedł po pierwszej turze do finałowej ósemki. Niestety błąd techniczny w finale przekreślił jego miejsce na podium.

To pierwszy start zawodników w tegorocznej rywalizacji sportowej. Przed zawodnikami Dąbrowskiego Klubu Karate przygotowania do kolejnych, miejmy nadzieję udanych startów.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..