FINAŁ ZIMOWEJ AKADEMII 2014

Dwa tygodnie ferii z karate kyokushin to kolejna sukcesem zakończona akcja bezpłatnych zajęć w ramach Zimowej Akademii Karate, które od lat w ferie organizowane są pod patronatem Dąbrowskiego Klubu Karate Kyokushin. Tym razem ponad 150 osób regularnie uczestniczyło w bezpłatnych zajęciach, ćwicząc i świetnie się bawiąc.

Ta formuła organizacji zajęć karate podczas ferii zimowych już od wielu lat cieszy się zainteresowaniem. I tym razem, jak co roku w zajęciach udział wzięły z jednej strony osoby, które nie miały dotychczas styczności z karate kyokushin, by mogły postawić swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie, z drugiej strony, karatecy, którzy na co dzień trenują w sekcjach mogli kontynuować treningi w ferie, pracując nad swoimi umiejętnościami i wszechstronną sprawnością, jednocześnie będąc inspiracją dla początkujących.

Zimowa Akademia Karate odbywała się w III LO im. L. Szenwalda w Dąbrowie Górniczej, w trzech grupach wiekowych, w każdy poniedziałek i środę ferii zimowych. Uczestnicy pod okiem doświadczonych trenerów i zawodników sensei Artur Sroka – 4dan, Marek Wywiał – 1dan uczyli się podstaw karate oraz elementów samoobrony. Najmłodsi bawili się w grach i zabawach ruchowych. Osoby zainteresowane mogły również doświadczyć pod okiem doświadczonego instruktora, czym jest joga. Wyróznieni  na koniec otrzymali bilety na seans filmowy w kinie Helios.

Uroczystość oficjalnego zakończenia Zimowej Akademii Karate objęła wspólny trening zakończony pamiątkowym zdjęciem, pokazami i rozdaniem certyfikatów dla uczestników.

Organizatorzy Dąbrowski Klub Karate oraz Zagłębiowski Klub Karate Kyokushin dziękują za pomoc i wsparcie wszystkim osobom i firmom, które wniosły swój wkład i przyczyniły się do organizacji imprezy.

Zobacz zdjęcia w galerii!

 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..