WYJAZD NARCIARSKI Z KARATEKAMI

Góry, narty i dobra zabawa tak w skrócie można określić to co działo się na zimowym wyjeżdzie. Grupa sympatyków zimowego szaleństwa spędziła mrożny i słoneczny weekend jeżdżąc na nartach i świetnie się bawiąc na stokach Szczawnicy i Kluszkowców .

Doskonałe warunki pogodowe sprzyjały wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić zimowy weekend w Szczawnicy. Doskonale przygotowane trasy narciarskie na stokach oraz niepowtarzalna atmosfera sprzyjała wielogodzinnym zjazdom ze stoków Palenicy i Kluszkowców.  Świetne humory dopisywały zarówno wytrawnym pasjonatom zimowego szaleństwa jak i osobom, które samodzielnie czy pod okiem instruktorów stawiali swe pierwsze kroki na nartach i snowboardzie. Chętni skorzystali z kuligu i zwiedzania zakątków malowniczej okolicy, podziwiając jej uroki.

Wspaniała domowa kuchnia gospodarzy Pensjonatu Trzy Korony oraz przytulne eleganckie pokoje sprzyjały szybkiej regeneracji przed kolejnym pełnym wrażeń dniem. Wieczornym rozmowom sprzyjały strzelające płomienie z kominka, znajdującej się na terenie obiektu Bacówki.

Inicjatorem weekendowego wyjazdu był Dąbrowski Klub Karate Kyokushin, który zachęca do wszechstronnej aktywności oraz uprawiania karate. Zaprasza również już dziś do wakacyjnego wyjazdu nad morze i udziału w corocznej Letniej Szkole Karate Kyokushin.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..