MIĘDZYNARODOWE STARTY DĄBROWSKICH KARATEKÓW

 W licznym składzie wystąpiła reprezentacja dąbrowskich karateków startując w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin oraz Mistrzostwach Polski Juniorów Karate Kyokushin.

Wśród 210 zawodników mocno obsadzonych kategorii dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym reprezentacji z Czech i Rosji wystąpili również zawodnicy Dąbrowskiego Klubu Karate, startując w konkurencjach kata i kumite Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin w Sieradzu.

W konkurencji kata DKK reprezentowali; De Lorm Michał, Szlesińska Wiktoria, Gajowiec Mateusz, Bartosz Samek, Zuzanna Wróbel, Sroka Wiktor, Mateusz Jaciubek, Kuszper Jakub, Andrzejak Adrian.  Wśród młodzików w konkurencji kumite wystąpili Sroka Patryk (kumite oraz kata) i Adrian Andrzejak. Wśród seniorów w kumite wystąpili Michał Nowacki i Piotr Burski.

W rozgrywanych również w Sieradzu Mistrzostwach Polski Juniorów z udziałem 117 zawodników z 51 ośrodków wystąpił Norbert Sroka, startując w konkurencji kata oraz kumite do 75kg.

-To cenne doświadczenie dla naszych zawodników, którzy ostatnio zawsze wracali z zawodów z medalami. Przyczyni się ono z pewnością do wyciągnięcia wniosków z przygotowań do startów w imprezach o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz dalszej konsekwentnej pracy nad kolejnymi  celami sportowymi na drodze karate - mówi sensei Artur Sroka IV – Dan, trener reprezentacji.

Wkrótce dowiemy się kto znajdzie się w Polskiej Reprezentacji Narodowej na Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin, które już 29-30 listopada 2013r rozgrywane będą w Legnicy. Tym razem spodziewany jest udział w nich również reprezentacji z Japonii. Wszelkie informacje dotyczące zakupu biletów wstępu oraz możliwości wspólnego zorganizowanego wyjazdu autokarem z Dąbrowy Górniczej dla osób zainteresowanych, udzielane będą podczas zajęć oraz pod tel. 504 296 603.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..