Praca

Oferta pracy

Poszukujesz pracy? Lubisz sport? Posiadasz wiedzę treningową i doświadczenie instruktorskie? Szukasz ciekawej pracy, zgodnej z zainteresowaniami. Jeżeli tak, to to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Klub fitness Terminatus ogłasza nabór kandydatów do pracy w recepcji klubu oraz na stanowiskach instruktorskich (trening fitness, personalny, w siłowni oraz zajęcia grupowe). Po trwającej reaktywacji, klub Terminatus będzie miejscem nowoczesnym, doskonale wyposażonym, posiadającym jedyny w swoim rodzaju klimat i sportową atmosferę. Ogromne znaczenie mają dla nas ludzie tworzący kadrę klubu. Cenimy oryginalność i ciekawą osobowość, oczekując jednocześnie zaangażowania w pracy i swobody nawiązywania kontaktów. Od kandydatów oczekujemy również umiejętności współpracy w grupie.

Naszemu Teamowi oferujemy:
- ciekawe i rozwijające miejsce pracy, w środowisku ludzi z pasją,
- stabilną i długoterminową współpracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia i system wynagrodzeń,
- możliwość dostosowania godzin pracy.


Stanowisko: pracownik recepcji

Opis stanowiska: nasza recepcja stanowi pierwszą linię w kontaktach z klubowiczami, jej zadaniem jest organizacja pracy klubu w godzinach otwarcia, prowadzenie dokumentacji wejść, prezentacja oferty i kontakt z potencjalnymi klientami. Niezwykle ważna jest dla nas jakość obsługi, dlatego stawiamy wysokie oczekiwania na polu obsługi klienta. Praca w recepcji klubu Terminatus jest przyjemna, ciekawa i wiąże się z ciągłym kontaktem z ludźmi. Jest to zarówno możliwość poznania wielu ciekawych osób, jak również szansa na dalszy rozwój osobisty i zawodowy.

Pożądane cechy: dobra prezencja, miła aparycja, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, dbałość o porządek, pozytywne nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności sprzedażowe, umiejętność pracy w zespole, poczucie humoru. Naszym kandydatom nie stawiamy wymogów formalnych dotyczących wykształcenia czy doświadczenia; są one mile widziane lecz wierzymy, że ważniejsza jest osobowość i zaangażowanie.


Stanowisko: instruktor strefy siłowo-wzmacniającej/trener personalny oraz instruktor zajęć grupowych fitness

Opis stanowiska: instruktorzy w naszym klubie pomagają uzyskać najbardziej optymalne efekty treningowe. Są oni partnerami klubowiczów w osiąganiu ich celów. Dzięki opracowanemu systemowi analizy efektów posiadają oni narzędzia do profesjonalnego wsparcia programów treningowych. Osoby zainteresowane winny posiadać wszechstronną wiedzę merytoryczną, aby pomagać trenującym. Instruktorzy, trenerzy, specjaliści prowadzący zajęcia grupowe, w zakresie swych specjalizacji mają możliwość elastycznego dopasowania grafiku, który umożliwia połączyć pracę w klubie z innym wykonywanym zawodem.

Wymagane: uprawnienia instruktorskie zgodne ze specjalizacją, zaawansowana wiedza treningowa, znajomość obowiązujących trendów w sporcie, minimum podstawowa wiedza z zakresu dietetyki, doświadczenie instruktorskie w sporcie lub rekreacji (na poziomie wyczynowym – amatorskim lub profesjonalnym),

Pożądane cechy: łatwość nawiązywania kontaktów, dobra prezencja, wysoka kultura osobista, miła aparycja, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w pracy, profesjonalne podejście, ukierunkowanie na cele, dbałość o porządek, pozytywne nastawienie, umiejętności sprzedażowe, animatorskie, zdolności motywacyjne,  umiejętność pracy w zespole, poczucie humoru.


Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na adres: biuro@terminatus.pl

Pod uwagę bierzemy wyłącznie dokumenty aplikacyjne zawierające klauzule o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu zwrotnego wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..