JOGA DLA CIEBIE

Szukasz wyciszenia i  relaksu? Chcesz skompensować codzienny stres, ból i negatywne emocje? Chcesz się wzmocnić, zyskać większą sprawność, nowe siły, radość i energię życia?
 
Trening jogi jest właśnie dla Ciebie!

Joga - medytacja w ruchu, jest metodą pracy z ciałem, która kształtuje sylwetkę oraz daje poczucie jedności duszy, ciała i umysłu. Uczy zaufania do siebie, swoich możliwości a także sił organizmu.

Wykonując kolejne pozycje (asany) wzmacniasz siłę mięśni, elastyczność stawów, zyskujesz spokój, harmonię oraz wyciszenie. Joga usuwa bóle głowy, napięcia oraz korzystnie wpływa na umysł i psychikę, to idealna technika, która wspomaga procesy metaboliczne oraz zapobiega fizycznym i psychicznym chorobom. Precyzyjnie wykonywane pozycje energetyzują całe ciało, wzmacniają i rozluźniają mięśnie, uruchamiają stawy, utrzymują w zdrowiu narządy wewnętrzne, a także rozwijają cierpliwość i uczą wytrwałości. Jest to forma zajęć odpowiednia dla osób w każdym wieku, niezależnie od kondycji fizycznej, psychicznej, światopoglądu i stopnia zaawansowania. Wytrwale ćwicząc  nauczysz się panowania nad własnym oddechem, emocjami oraz umysłem co właśnie stanowi istotę jogi.

Jeśli interesuje cię ta forma zajęć, lub inne formy aktywności, skontaktuj się z nami; tel. 504 296 603 lub odwiedź nas, weż udział w próbnych zajęciach i dopytaj o szczegóły.
 
Studio Jogi;ul.Koszelew 7, Będzin.
Dni i godziny;Wtorek 16.30-18.00.
 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..