OBÓZ NARCIARSKI ZAKOŃCZONY

 Amatorzy zimowego szaleństwa przez tydzień jeździli na nartach i snowboardzie, bawiąc się i szkoląc pod okiem specjalistów z dąbrowskiego Terminatusa.

Nie zawiodła pogoda. Wspaniałe warunki narciarskie i tym razem dopisały dając wiele satysfakcji uczestnikom obozu, którzy doskonalili swe umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie na stokach Szczawnicy i Kluszkowców, korzystając z wiedzy doświadczonych instruktorów Dąbrowskiego Klubu Karate, Klubu Terminatus.

Kilka godzin dziennie zabawy i szkolenia na stoku, doskonała pogoda, komfortowa baza noclegowa, smaczna kuchnia, doskonałe nastroje uczestników oraz wiele innych zadecydowały o niepowtarzalnej atmosferze obozu.

Oprócz zajęć na stoku chętni uczestniczyli w dodatkowych zajęciach sportowych biorąc udział w treningach karate, nordic walking oraz licznych spacerach i wycieczkach po urokliwej okolicy. Niezwykłą atrakcją była wycieczka do źródeł termalnych z kilku godziną  zabawą w wodzie, relaksem w saunie i innych wodnych atrakcjach. Wiele emocji wzbudził również nocny spacer z pochodniami do odległego górskiego schroniska.

Wszystkich zainteresowanych sportami zimowymi zapraszamy do udziału w zajęciach przygotowawczych do jazdy na nartach i snowboardzie w Klubie Terminatus, oraz do udziału w wyjazdach weekendowych z udziałem instruktorów. Dodatkowych informacji udziela Recepcja Klubu pod nr tel. 32 261-63-75.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
 Gdzie ćwiczyć
..