Czarny pas dla Dariusza Jarczyńskiego

Czarny pas dla Dariusza Jarczyńskiego
10 wrz

Podczas Ogólnopolskiego Seminarium Karate Kyokushin 29 sierpnia w Domu Harcerza MDK w Krakowie przeprowadzono egzamin na stopnie mistrzowskie Dan do którego przystąpił reprezentant Dąbrowskiego Klubu Karate Dariusz Jarczyński.

Dwudniowe seminarium z zachowaniem reżimów sanitarnych odbyło się z udziałem ponad 150 uczestników w tym zawodników z Czech, Niemiec, Ukrainy, Japonii było ukierunkowane na doszkolenie kierowników ośrodków i zawodników oraz egzaminy na Kyu i Dan.

Podczas drugiego dnia kilkugodzinnych treningów zdający egzamin stanęli przed pięcioosobową Komisją Egzaminacyjną  pod przewodnictwem shihan Andrzeja Drewniaka 9 Dan. Po zaliczeniu części kondycyjnej, technicznej, kata i walk,  podchodzący do egzaminu reprezentant klubu Dariusz Jarczyński ukończył go z wynikiem pozytywnym i otrzymał promocję na czarny pas, zdobywając tym samym stopień mistrzowski 1 dan.

Organizatorem wydarzenia była Polska Organizacja Kyokushinkai. Cieszymy się z sukcesu na drodze karate, kolejnego czarnego pasa w klubie a jednocześnie następnego znaczącego sukcesu szkoleniowego prowadzonego w Akademii Karate Kyokushin.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w drodze karate i w życiu osobistym!

OSU!