Finał LETNEJ AKADEMII KARATE 2020

Finał LETNEJ AKADEMII KARATE 2020
01 wrz

Ostatnim treningiem z rozdaniem pamiątkowych certyfikatów zakończył się cykl wakacyjnych zajęć karate pod nazwą Letnia Akademia Karate. Z wakacyjnych treningów prowadzonych z przestrzeganiem niezbędnych reżimów sanitarnych skorzystało łącznie ponad 70 osób będących mieszkańcami Będzina i Dąbrowy Górniczej.

Tegoroczna forma wakacyjnych treningów obejmowała zajęcia prowadzone minimum dwa razy w tygodniu na tatami w sali oraz jeden raz na świeżym powietrzu. Zajęcia  były prowadzone z podziałem na grupy wiekowe i dostosowane do możliwości i wytrenowania uczestników. Większość treningów Letniej Akademii Karate 2020 odbywała się w DOJO MYDLICE  a część treningów w tym sobotnie odbywały się na Plaży Miejskiej w Będzinie, w Parku Zielona oraz nad Zbiornikiem Wodnym Pogoria III.

Pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów uczestnicy mieli możliwość budowania swojej kondycji a także uczyli się podstaw karate, elementów samoobrony i akrobatyki. Najmłodsi bawili się w grach i zabawach ruchowych.

Tegoroczna Letnia Akademia Karate 2020 pod patronatem Dąbrowskiego Klubu Karate oraz Śląskiego Związku Karate zorganizowana została przez Zagłębiowski Klub Karate Kyokushin przy współpracy z Urzędem Miasta w Będzinie. Organizatorzy dziękują za pomoc i wsparcie wszystkim osobom i firmom, które wniosły swój wkład i przyczyniły się do organizacji zajęć.

Od września rozpoczyna się nabór do sekcji na nowy sezon szkoleniowy. Dla najmłodszych dzieci ruszają również zapisy na bezpłatne treningi w Przedszkolu Karate. Dla dorosłych w planie są również treningi tabaty oraz rozciągania i nordic walking. Więcej informacji o treningach oraz szczegółach zajęć, podawanych będzie na bieżąco, na  stronie  www.terminatus.pl .